Онлайн підготовка до ЗНО з фізики

ЗНО з фізики.

ЗНО з фізики — відповідальна подія. Готуватися до неї потрібно ретельно, якісно, не поспішаючи. Під час самого тестування бувають моменти паніки та невпевненості в собі, коли всі знання наче блокуються у головному мозку, а пам'ять — стає мов чистий аркуш. Щоб такого не сталося, потрібно виробляти уважність, тренувати увагу та концентрацію. Цьому та багатьом іншим корисним прийомам навчають учнів наші викладачі.

Курс "Фізика ЗНО" підготовку дає досить грунтовну. 3 місяці знадобиться для того, щоб повторити основні положення предмета та вдосконалити навички розв'язування елементарних та складних задач.

Фізика — це цікаво! І ми з радістю доведемо Вам це на наших заняттях! Викладачі-професіонали, новітні методики, доступна мова викладу нового матеріалу, індивідуальний підхід — це те, що допоможе Вам досягти успіху!
Викладач та репетитор-фізик -
Редько Роман Анатолійович

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук, викладач у престижному ВНЗ України.

Досвід роботи: 18 років викладацької діяльності, що включає і репетиторство.
Курси ЗНО з фізики тривають 3 місяці. Та навіть за цей час є всі шанси підготуватися на 100%. Повторити всю річну програму та заповнити прогалини у пам'яті. Відшліфувати навички розв'язування задач.

Але найбільший плюс — це вільний час, якого стає значно більше. Він може бути використаний на всебічний розвиток школяра, відпочинок, подорожі чи заняття улюбленим хобі.
Структура уроку
Заняття проходять ONLINE,
за наступним розкладом:

Вівторок
17:00-19:00 ONLINE
Вартість курсу
Фізика. Підготовка до ЗНО.
16 занять, загалом 32 годин.
6000
3900 грн.
Можлива оплата двома частинами.


Інші курси з Фізики:
- Фізика 7+8
- Фізика 9 клас

- Фізика 10 клас
- Фізика 11 клас
- Фізика підготовка до ЗНО

Made on
Tilda