Курси фізики онлайн

Подробиці про фізику онлайн:


EVEDUP — надійний помічник в організації та проведенні онлайн курсів та індивідуальних занять для покращення учнівських знань.

З нами підготовка до ЗНО з фізики онлайн стане якісною, цікавою, зрозумілою. Відвідати курси може певна вікова категорія з 7 по 11 класи. Тривалість 3 місяці.

Після наших занять учні зрозуміють закономірності природи, загальні властивості матерій та явищ. Будуть розв'язувати складні завдання.

З дітьми працюють виключно професіонали своєї справи, які мають багаторічний досвід викладання та репетиторства. Переконайтесь у цьому самі, відвідавши пробне заняття або слідкуючи за онлайн процесом особисто!
Вивчаємо фізику легко з EVEDUP
5 кроків для покращення та вдосконалення знань з фізики
Новітні авторські методики + любов до дітей = гарантія найкращих результатів!
Курс "Фізика 7+8".
Дозволяє охопити знання відразу за 2 роки навчання, і вкластись при цьому у проміжок часу - 3 місяці. Курси математики розраховані на 36 годин (по 2 заняття на тиждень).
Розрахований на 3 місяці. При цьому фізика онлайн викладається лише
1 раз на тиждень.
Річну програму з фізики за 10 клас проходимо за 3 місяці.
Триває 3 місяці.
Курс "Фізика 11 клас ЗНО", підготовка до ЗНО (повне повторення та розв'язання складних задач).
Цей курс було створено задля того, щоб учні випускного класу якнайкраще підготувалися до тестування, опанували та вдосконалили навички розв'язування задач складного рівня. А також з легкістю навчалися на 1 курсі університету, мали "за спиною" достатній багаж знань.
Тривалість 3 місяці.
Викладач та репетитор-фізик -
Редько Роман Анатолійович

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук, викладач у престижному ВНЗ України.

Досвід роботи: 18 років викладацької діяльності, що включає і репетиторство.
Ми впевнені, що фізика онлайн — одна зі складових продуктивного дистанційного навчання. Воно насамперед безпечне (в умовах пандемії Ковід-19), дає гарні результати, зацікавлює дітей інноваційними методами та комп'ютеризацією.

Велика відповідальність покладається і на викладача. Наш репетитор-фізик — обожнює дітей та досконало володіє предметом, використовує у своїй роботі авторські, дієві методики, подає матеріал зрозумілою для дітей мовою. Захоплюється наукою та виховує любов до неї у дітей.

Хочете зрозуміти фізику та добре скласти іспити? Тоді скоріше реєструйтеся на пробне заняття або ж записуйтесь на повний курс!


Структура уроку
Made on
Tilda