1

Чому діти не люблять фізику?

Редько Роман Анатолійович
Кандидат фізико-математичних наук
.
Більшість учнів вважають, що фізика – це досить складний, незрозумілий предмет. Цей стереотип навіяний суспільством та дуже часто підживлюється самими шкільними вчителями.
Вже з перших занять учні втрачають віру у свої сили, адже виникають реальні психологічні бар'єри у сприйманні інформації з курсу "Шкільна фізика".
Така думка, сприйняття предмету з негативної (важко навчатися) сторони є зовсім недопустимою у світі інноваційних технологій. Комп'ютеризація вимагає від кваліфікованого, досвідченого, високооплачуваного викладача високий рівень знань з фізики та математики.
Не тільки розуміння фізичних явищ та процесів, а й доступний виклад цих знань для дітей. Такий підхід дозволить правильно побудувати причинно-наслідкові зв'язки, формувати критичне мислення та виховувати свідому особистість.
На превеликий жаль все перелічене вище на сьогоднішній день мало пов'язане з курсом "Шкільна фізика". Потрібно докорінно реформувати систему, щоб отримати ґрунтовні знання з предмета. Має бути вдосконалена і методика викладання. Адже фізика – це цікава наука, яка вивчає природу і пояснює явища, які у ній відбуваються.

Курс фізики має викладатись простою мовою, з використанням зрозумілих для дітей слів та виразів. Шкільна фізика обов'язково передбачає наведення життєвих прикладів. Проте для максимального взаєморозуміння між учнем та вчителем необхідна плідна співпраця двох сторін. Викладач повинен мати бажання вчити, а учень має хотіти вчитися. Ось що стане передумовою успіху. Такий підхід допоможе освоїти курс фізики у школі з легкістю та за короткий проміжок часу. .

Фізика – це дуже цікавий і доступний для кожного учня предмет. Тож пропонуємо вчити його разом!

Якщо вам потрібен репетитор (фізика або математика) - курси дистанційного навчання EVEDUP - ваш кращий вибір!
    12 лютого / 2021
    Автор: Редько Роман Анатолійович
    Копирайтер: Лілія Подлєсна
    Фото: Snapwire, Max-Fischer

    Made on
    Tilda