Курс з фізики 7 + 8 класи

Базовий курс.
Заняття проходять ONLINE.

Фізика у форматі онлайн: якісна дистанційна освіта для учнів 7-8 класів.

Цікавитеся фізикою, але вважаєте її складною наукою? Ми розвіємо цей міф і доведемо — фізика може бути легкою, зрозумілою, цікавою, корисною в житті!

На платформі EVEDUP можна зареєструватися на курс з фізики 7 клас + 8 клас та всього за 3 місяці пройти шкільну програму за 2 роки. Отримати базові знання, які знадобляться в подальшому для успішного опанування більш складного матеріалу та відмінного складання ЗНО.

Якщо Ви навчаєтесь у 9 чи 10 класі та бажаєте відвідати курс фізики 7 клас та 8 — не проблема! Ми допоможемо усунути всі прогалини в знаннях та вийти на високий рівень розуміння предмета.

Досягти гарних результатів нам вдається завдяки роботі викладачів з багаторічним досвідом репетиторства. Використовуємо новітні методики.

Відвідайте пробне заняття або реєструйтесь відразу на повний курс!
Викладач та репетитор-фізик -
Редько Роман Анатолійович

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук, викладач у престижному ВНЗ України.

Досвід роботи: 18 років викладацької діяльності, що включає і репетиторство.
Курси з фізики 8 клас та 7 тривають 3 місяці та охоплюють матеріал за 2 шкільні роки. Містить найголовнішу інформацію, яка знадобиться учням у подальшому.

Відсутність "води" дозволяє скоротити термін вивчення фізики та звільнити більше часу на всебічний розвиток та відпочинок дітей. При цьому зберегти якість та мотивувати до самоосвіти.
Структура уроку
Розклад
Заняття проходять ONLINE,
за наступним розкладом:
Понеділок
18:00-20:00 ONLINE
Четвер
18:00-20:00 ONLINE
Вартість курсу
Фізика 7+8 клас.
18 занять, загалом 36 годин.
125 грн/год.
6500
4500 грн.
Можлива оплата двома частинами.
Made on
Tilda