Курси з фізики 11 клас

Подробиці про курс з фізики для 11 класу:

Бажаєте на "відмінно" скласти ЗНО? В такому випадку обов'язково пройдіть програму з фізики для 11 класу та ретельно повторіть матеріал за всі роки навчання!

3 місяці на пройдення шкільної програми за 11 клас, а в результаті — ґрунтовні знання, вміння розв'язування задач, розуміння явищ та процесів природи. Як бонус — вільний час для самовдосконалення та відпочинку.

Розпочинаючи курс у вересні (а закінчується він у грудні) — можна без поспіху пройти річні матеріали шкільного предмета. Та якщо розпочинати підготовку після нового року — краще звернутися за допомогою до репетитора, який проведе індивідуальні заняття.

Ми впевнені у відмінних результатах, адже дітьми займаються досвідчені викладачі з використанням авторських методик, які на практиці довели свою ефективність.
Викладач та репетитор-фізик -
Редько Роман Анатолійович

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук, викладач у престижному ВНЗ України.

Досвід роботи: 18 років викладацької діяльності, що включає і репетиторство.
Онлайн заняття з фізики для 11 класу тривають 3 місяці, охоплюють інформацію за 9 місяців навчання в школі. Допоможуть вдало працювати у колективі, висловлювати власну думку, аналізувати, розв'язувати задачі, використовувати набуті знання на практиці.

Головне — дають можливість планувати час таким чином, щоб була можливість і навчатися, і відпочивати, і розвиватися одночасно.
Структура уроку
Заняття проходять ONLINE,
за наступним розкладом:

Середа
18:00-20:00 Фізика 11к. ONLINE
Вартість курсу
Фізика 11 клас.
16 занять, загалом 32 годин.
6000
3900 грн.
Можлива оплата двома частинами.
Made on
Tilda