Курси з математики 9 клас

Безпечні заняття онлайн.

Онлайн курси з математики для учнів 9 класів

Вашій дитині потрібен репетитор з математики 9 клас чи групові курси — команда EVEDUP з радістю допоможе вирішити дане питання. Професійно, якісно, швидко!

Шкільний онлайн курс математики для 9 класу триває 3 місяці, розрахований на 16 занять.

При цьому з дітьми займаються досвідчені викладачі, які використовують у своїй роботі перевірені часом методики. Онлайн репетитор з математики для 9 класу навчить учнів розв'язувати задачі на 1-2 рівні складніші за ті, що запропоновані у шкільній програмі.

Це стане гарним підґрунтям для успішного навчання у 10 та 11 класах та подальшому складанні ЗНО.
Викладач та репетитор-математик - Гумінський Віктор Валентинович.

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук, викладач у престижному ВНЗ України.

Досвід роботи: 30 років викладацької діяльності, що включає і репетиторство.

Мета: дати глибинні знання з предмета "Шкільна математика"; навчити учнів мислити глобально; дивитись на завдання комплексно та цілісно; засвоювати та одночасно аналізувати вивчений матеріал.

Математика — цікавий шкільний предмет, який може вивчити і зрозуміти будь-яка дитина. Математика розвиває логічні, аналітичні, дедуктивні, прогностичні здібності особистості. Тому знадобиться, без перебільшення, кожному.

Ковід-19 вніс свої корективи в існування цілої планети. Всі сфери життя суспільства зазнали змін та були змушені адаптуватися до певних карантинних обмежень. Як от навчання - воно поступово переходить у безпечний онлайн формат, при цьому не втрачає якості та популярності.

EVEDUP пропонує послуги репетитора з математики для 9 класу чи профільні курси дистанційного навчання. Наш онлайн курс триває 3 місяці та розрахований на 16 занять. Допомагає учням покращити свої знання, заповнити "прогалини", повторити матеріал за пройдені роки навчання, вдосконалити вміння розв'язування задач.

Пам'ятайте!
Успіх у навчанні залежить від наполегливості, безперервної праці, вчасно розпочатої підготовки!
Структура уроку

Бажаєте підтягнути математику за 9 клас? А також мотивувати дітей до відповідальності, вдосконалення та самоконтролю? Тоді онлайн курси дистанційного навчання підійдуть Вам на 100%. Спробуйте власні сили та оцініть наш особистісно-орієнтований підхід на пробному занятті вже зараз!

Вартість курсу
Математика 9 клас.
16 занять, загалом 32 годин.
6000
4100 грн.
Можлива оплата двома частинами.


Інші курси з математики:
- Математика 7+8
- Математика 9 клас
- Математика 10 клас
- Математика 11 клас
- Математика 11 клас ЗНО

Made on
Tilda