Математика 11 клас.

Заняття проходять ONLINE

Шкільний курс математики 11 клас за 3 місяці у форматі онлайн.

Математика — цікава, доступна для розуміння кожного учня наука. Вона сприяє розвитку критичного мислення, вчить аналізувати. Тому якщо Вашій дитині потрібна допомога по математиці 11 клас індивідуальні чи групові заняття — звертайтесь до викладачів EVEDUP.

Наш шкільний курс математики 11 клас триває 3 місяці. Досвідчені викладачі в роботі з учнями використовують авторські методики, що дозволяє швидко підвищити рівень знань без втрати якості. До того ж, ми пропонуємо учням виконувати завдання на 1-2 рівні складніше, ніж ті, що передбачені шкільною програмою. Таким чином, готуємо дітей до успішного навчання у ВНЗ.

Кваліфікований репетитор з математики 11 клас мотивує школярів до самостійності, відповідальності, підвищує впевненість у власних силах. Бажаєте переконатись у цьому на власному досвіді? Тоді чекаємо Вас на пробному занятті!
Викладач та репетитор-математик - Гумінський Віктор Валентинович.

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук, викладач у престижному ВНЗ України.

Досвід роботи: 30 років викладацької діяльності, що включає і репетиторство.

Мета: дати глибинні знання з предмета "Шкільна математика"; навчити учнів мислити глобально; дивитись на завдання комплексно та цілісно; засвоювати та одночасно аналізувати вивчений матеріал.
На період карантинних обмежень, пов'язаних із пандемією Ковід-19, усі заняття проходять у онлайн форматі. Шкільний курс математики 11 клас доступний абсолютно кожному, незалежно від місця проживання.

З досвідченим репетитором з математики для 11 класу можно пройти повний онлайн курс за 3 місяці, відвідуючи при цьому 16 занять. Вдосконалити вміння розв'язувати задачі складного рівня та успішно підготуватися до вступу у ВНЗ.

Пам'ятайте! Відмінні результати в навчанні можна отримати завдяки наполегливості, праці та вчасно проведеній підготовці!
Структура уроку
Заняття проходять ONLINE,
за наступним розкладом:

Середа
17:00-19:00 ONLINE
Субота
10:00-12:00 ONLINE
Вартість курсу
Математика 11 клас.
16 занять, загалом 32 годин.
6000
3900 грн.
Можлива оплата двома частинами.


Інші курси з математики:
- Математика 7+8
- Математика 9 клас

- Математика 10 клас
- Математика 11 клас
- Математика 11 клас ЗНО

Made on
Tilda