Математика 11 клас.

Заняття проходять ONLINE

Шкільний курс математики 11 клас за 3 місяці у форматі онлайн.

Математика — цікава, доступна для розуміння кожного учня наука. Вона сприяє розвитку критичного мислення, вчить аналізувати. Тому якщо Вашій дитині потрібна допомога по математиці 11 клас індивідуальні чи групові заняття — звертайтесь до викладачів EVEDUP.

Наш шкільний курс математики 11 клас триває 3 місяці. Досвідчені викладачі в роботі з учнями використовують авторські методики, що дозволяє швидко підвищити рівень знань без втрати якості. До того ж, ми пропонуємо учням виконувати завдання на 1-2 рівні складніше, ніж ті, що передбачені шкільною програмою. Таким чином, готуємо дітей до успішного навчання у ВНЗ.

Кваліфікований репетитор з математики 11 клас мотивує школярів до самостійності, відповідальності, підвищує впевненість у власних силах. Бажаєте переконатись у цьому на власному досвіді? Тоді чекаємо Вас на пробному занятті!
Викладач та репетитор-математик - Гумінський Віктор Валентинович.

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук, викладач у престижному ВНЗ України.

Досвід роботи: 30 років викладацької діяльності, що включає і репетиторство.

Мета: дати глибинні знання з предмета "Шкільна математика"; навчити учнів мислити глобально; дивитись на завдання комплексно та цілісно; засвоювати та одночасно аналізувати вивчений матеріал.
На період карантинних обмежень, пов'язаних із пандемією Ковід-19, усі заняття проходять у онлайн форматі. Шкільний курс математики 11 клас доступний абсолютно кожному, незалежно від місця проживання.

З досвідченим репетитором з математики для 11 класу можно пройти повний онлайн курс за 3 місяці, відвідуючи при цьому 16 занять. Вдосконалити вміння розв'язувати задачі складного рівня та успішно підготуватися до вступу у ВНЗ.

Пам'ятайте! Відмінні результати в навчанні можна отримати завдяки наполегливості, праці та вчасно проведеній підготовці!
Структура уроку
Вартість курсу
Математика 11 клас.
16 занять, загалом 32 години.
6000
4100 грн.
Можлива оплата двома частинами.


Інші курси з математики:
- Математика 7+8
- Математика 9 клас

- Математика 10 клас
- Математика 11 клас
- Математика 11 клас ЗНО

Made on
Tilda