5

Чим слід керуватися при виборі онлайн курсів та репетитора?

Автор: Лілія Подлєсна
Для організації освітнього процесу вдома, можна обрати курси дистанційного навчання або послуги репетитора онлайн.
На що звертати увагу при виборі?

Ми рекомендуємо ретельно вивчити відгуки, сайт, досвід роботи викладачів, вартість і якість послуг, що надаються. Ознайомитися з резюме репетитора онлайн, детально дізнатись про освітні курси, після чого робити остаточний вибір.
Ключові моменти
1. Досвід
Професійний репетитор онлайн не може стояти дешево, та й потрапити до нього непросто. Попитом користуються і послуги студентів, все ж вони (за рідкісним винятком) не зможуть якісно підготувати учня до іспитів. Економія грошей часто є самообманом та не приносить бажаних результатів. Досвідчений репетитор онлайн при наявності профільної освіти повинен мати стаж в підготовці до іспитів і ЗНО мінімум 5-7 років.
2. Відгуки
Моніторити відгуки - правильно. Справжній відгук написано простими словами, реальним користувачем. Занадто "правильних", надмірно похвальних слів варто остерігатися. Досить вписати в рядок пошуку "курси дистанційного навчання відгуки" або додати слово "відгук" до прізвища викладача. Оцінити отриману інформацію.
3. Сайт репетитора або освітніх курсів
Він повинен бути інформативним, доступним для розуміння. Не надто яскравим в плані дизайну, з використанням 3 основних кольорів. Сайт показує "обличчя господаря". І якщо він якісний - значить в нього вкладені чималі гроші, сили, час, любов до своєї справи.
4. Вартість
1 година(60 хв.) роботи репетитора онлайн оцінюється в середньому від 10 $ до 20 $. Ціна може бути і більшою. Все залежить від поставленої мети. Курси дистанційного навчання оплачуються за 1 або кілька місяців відразу.
5. Якість
Судити про неї заздалегідь важко. Слід відвідати пробне заняття, можливо в присутності батьків. Оцінити з боку роботу педагога, його ставлення до учня. Регулярно проводити моніторинг рівня знань. Дуже часто курси дистанційного навчання передбачають різні види контролю з наданням результатів батькам, що є вдалою ідеєю.

6. Особливості, про які потрібно знати
Вчителі керуються виключно шкільною програмою. Але коли учень потрапляє в ВНЗ - отриманих раніше знань може не вистачити.
Викладачі ж ВНЗ мають академічні навички, але не завжди органічно взаємодіють з дітьми, недостатньо обізнані в дитячій психології. Це може стати суттєвою перепоною для успішного навчання.

Спільна праця учня і викладача допоможуть успішно організувати освітні курси. Дитина, яка буде старанно працювати - вбере максимум знань. В іншому випадку, навіть ідеальний викладач не зможе допомогти ледачому учневі.
Резюме - важливий атрибут педагога репетитора
Багато батьків задаються питанням - де знайти репетитора онлайн. Але не всі хочуть вивчати кандидатуру "під мікроскопом". Як мінімум - потрібно переглянути резюме педагога. На що ж звертати увагу?

  • Наявність профільної освіти по предмету.
  • Досвід в підготовці школярів до іспитів (5-7 років).
  • Буде перевагою робота у ВНЗ і взаємодія зі студентами перших курсів.
  • Знання дитячої психології, вміння викликати інтерес до навчання.
  • Особистий сайт (сторінка) з реальними відгуками
  • Можливість присутності батьків на першому занятті.
Курси для дітей шкільного віку та репетиторство від EVEDUP
У попередніх статтях ми постаралися описати ситуації, в яких потрібні індивідуальні заняття та курси дистанційного навчання. Тим не менше, ми рекомендуємо заняття в невеликих групах (онлайн курси), які викликають інтерес учнів, мотивують до суперництва і вдосконалення особистості.

Курси дистанційного навчання EVEDUP дають можливість працювати з викладачами вищого ешелону за прийнятні гроші. Це кандидати наук з досвідом від 15 років і вмінням успішно готувати дітей до іспитів в наші та закордонні ВНЗ.

У нас працює психолог, який допомагає краще зрозуміти сучасних дітей. А робота в невеликих групах до 8 чоловік дозволяє приділяти увагу всім і кожному.
Онлайн курси для школярів забезпечують підготовку на 1-2 рівня вище шкільної програми з орієнтацією на успішне навчання в інституті. Також курси дистанційного навчання можуть відвідувати батьки спільно з дітьми без додаткової плати.
Реєструйтесь на пробне заняття вже зараз, щоб оцінити переваги освітнього простору EVEDUP!15 лютого / 2021
Автор: Лілія Подлєсна
Фотографии: Thomas Park, Jeswin-Thomas

Made on
Tilda