1

Онлайн освіта в сьогоднішніх реаліях. Що далі?

Автор: Світлана Чіканова.
Дуже значний відбиток пандемія наклала саме на освіту, яка, на превеликий жаль, не була готовою до такого. Що робити?
2020-й рік став серйозним випробуванням для всього людства. За короткий час картина світу дуже змінилась, і ці зміни торкнулись усіх сфер нашого життя. Бізнес, культура, освіта – все це змушене було перейти в онлайн, хотіли ми того, чи ні.

Онлайн навчання: очікування-реальність

Вже давно думка про онлайн курси та дистанційне навчання гуляла як в народі, так і серед політиків, але теорія – це одне, а реальність виявилась зовсім іншою. Технології дистанційного навчання в багатьох (якщо не в більшості) шкіл виявились не готовими до навантаження, вчителі не були інформаційно та методично підготовлені, батьки – в шоці, а діти збентежені та розгублені.

Навчання онлайн або чого слід очікувати

Всі вже починають розуміти: стандартна система навчання не здатна підготувати дітей до випускних екзаменів та дорослого життя. Освітні курси для дітей шкільного віку – це життєва необхідність, школа не зможе дати міцних та ґрунтовних знань. За статистикою, 60% школярів, які успішно склали ЗНО, користувались послугами репетиторів онлайн. Також відомо, що рівень росту популярності освітніх курсів щороку зростає на 15%, а це означає лише одне – школа не може дати ґрунтовних знань.

Батькам стає непросто, адже потрібно більше часу проводити з дітьми, контролювати їх, мотивувати та привчати до самостійності. Щоб самостійне навчання було цікаво, варто знайти освітні курси онлайн, де знання подаватимуться в легкій, доступній та захоплюючій формі. За останні роки тренд навчання онлайн ставав все більш популярним, а пандемія лише пришвидшила цей процес.

Навчатись цікаво? Це можливо!

Що можуть зробити батьки, щоб допомогти своїм дітям стати більш самостійними, ерудованими та розвиненими? Варіант один – підібрати такі курси дистанційного навчання, які б відповідали нормам та вимогам сучасної освіти, а ще були цікавими для самої дитини.

Саме такою і є нова освітня платформа для навчання EVEDUP! Сучасні технології, продумана система занять, творчі та креативні вчителі – ми зробили наші освітні курси онлайн такими, щоб для дитини навчання було цікавим і захоплюючим. Репетитор онлайн – це відсутність прямого контакту учня і викладача, а отже таке навчання не тільки ефективне, але й безпечне. Суть онлайн навчання на платформі EVEDUP криється в наступному: це має бути цікаво, доступно та ефективно. Наші освітні курси розроблені з врахуванням індивідуальних особливостей та бажань школярів.

Чому навчання з EVEDUP таке ефективне? Є кілька причин:

  • Новаторська методика навчання.

  • Економія часу. Річну програму дитина з легкістю може засвоїти за 2-3 місяці навчання на платформі, шкільні предмети онлайн – це сучасно та ефективно!

  • Творча робота в малих групах. Дитина вчиться працювати в колективі, не боятись висловлювати свою думку, допомагати товаришам.

  • Дружня, доброзичлива атмосфера. Онлайн підготовка може бути корисною і в плані розвитку комунікативних навичок.

  • Своєчасна перевірка рівня якості знань. Викладачі вчасно виявляють прогалини в знаннях та заповнюють їх
Підготовчі курси допоможуть опанувати всю необхідну інформацію, яка знадобиться при складанні ЗНО.

Світ стрімко змінюється. Освіта онлайн – це майбутнє, яке вже наступило! Рухаємось до успіху разом!

30 грудня / 2020
Автор: Світлана Чіканова
Фото: Edvin-Richardson, Andrew-Neel

Made on
Tilda