3

Органічна хімія

Левченко Сергій Владимирович
Кандидат технічних наук.
9 клас.
9 рік навчання у школі – непростий час, особливо якщо говорити про такий предмет, як хімія. Саме в 9 класі у другому семестрі вивчається розділ, який має назву «Органічна хімія». І вже тут починаються серйозні проблеми у школярів.
Органічна хімія
Органічна хімія – це великий шмат матеріалу, який учні мають, згідно програми, засвоїти лише за півроку. На секундочку, програма включає в себе властивості та будову речовин з 10 класів.

Мало хто в 9 класі вам скаже, що любить хімію. І це не дивно: хаотичний виклад матеріалу, відсутність логічних ланцюжків, засилля термінів та формул – в мозку учня утворюється справжній «вінегрет», та аж ніяк не ґрунтовні знання.

Річ у тім, що дитина в такому віці ще просто не готова сприймати велику кількість абстрактного матеріалу і складні хімічні рівняння. Їй важко розуміти взаємозв'язки властивостей речовин та їх будови.
Чи є вихід?
Так, і один з надійних варіантав це "Курс хімії 9+10 органіка" в рамках проекту EVEDUP!

Підтягнути хімію можна швидко, ефективно та цікаво. А все тому, що в нашій школі:
  • Інноваційна методика;
  • Креативні педагоги, закохані в свою справу;
  • Зрозумілий та логічний виклад складного матеріалу;
  • Вивчення хімії відбувається за опорними конспектами та схемами, які діти вчаться складати самі.
Вам більше не буде потрібен репетитор з хімії, адже у нас на курсах діти з задоволенням навчаються та отримують міцні знання. Допомога з хімії може бути цікавою та професійною, якщо цей предмет викладають доступно і дотримуючись логічних взаємозв'язків. Предмет хімія у нас – це розвиток мислення, пам'яті і здібностей.

Система школи перевірена та апробована, вона допомагає швидко засвоювати непростий матеріал з розділу «Органічна хімія» з 9-10 класи. Запрошуємо на заняття! Вашій дитині точно сподобається!
10 лютого / 2021
Автор: Левченко Сергій Владимирович
Копирайтер: Лілія Подлєсна
Фото: Pixabay, Polina Tankilevitch

Made on
Tilda